۳۴۹ هزار قرارداد همکاری در برنامه‌های مدیریت مصرف برق

  خانم علینژاد

  ۳۴۹ هزار قرارداد همکاری در برنامه‌های مدیریت مصرف برق

  معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر از مبادله ۳۴۹ هزار قرارداد برای همکاری مشترکین صنعتی، کشاورزی، تجاری و اداری در برنامه‌های مدیریت مصرف برق خبر داد و گفت: میزان همکاری این دسته از مشترکین در ساعات اوج بار تابستان بالغ بر ۵ هزار و ۸۰۰ مگاوات خواهد بود.
   غلامعلی رخشانی مهر اظهار داشت: در حال حاضر بخش صنعت به میزان ۱۷۰۰ مگاوات و مشترکین محترم برق در بخش کشاورزی به میزان ۱۴۵۰ مگاوات در برنامه‌های پاسخگویی بار مشارکت کرده اند.

  وی افزود: تاکنون ۳۴۹ هزار قرارداد با مشترکین محترم در بخش‌های مختلف صنعت، کشاورزی، تجاری و اداری برای شرکت در برنامه‌های مدیریت مصرف و پاسخگویی بار مبادله شده و انتظار می‌رود میزان همکاری این دسته از مشترکین در ساعات اوج بار تابستان بالغ بر ۵ هزار و ۸۰۰ مگاوات باشد.

  معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر تصریح کرد: هم اکنون DG‌ها با ظرفیت ۸۰۰ مگاوات به تامین برق شبکه سراسری کمک می‌کنند و علاوه بر آن با مشترکینی که دارای دیزل ژنراتور‌های اضطراری هستند، به میزان ۴۵۰ مگاوات قرارداد همکاری مبادله شده است.

  وی ادامه داد: از کلیه دستگا‌های اجرایی، نهاد‌های عمومی و آن دسته از مشترکان محترم که برای تامین برق اضطراری خود دیزل ژنراتور در اختیار دارند درخواست می‌کنیم که برای تامین بخشی از مصرف خود بویژه در ساعات اوج بار از ژنراتور‌های مزبور استفاده نمایند؛ شرکت توانیر آمادگی هرگونه همکاری برای تامین سوخت مورد نیاز را دارد.

  رخشانی مهر خاطرنشان کرد: از مشترکین محترم برق درخواست داریم تا در ساعات اوج گرما در با صرفه جویی در مصرف برق یاری گر همکارانمان در تامین برق مطمئن و پایدار باشند.

  منبع: تسنیم

  Leave a comment

  Your email address will not be published.