وزیر نیرو از تولیدکنندگان برتر برق تجدیدپذیر کشور تقدیر کرد

  انجمن
  تقدیر از تولیدکنندگان برتر برق تجدیدپذیر کشور

  وزیر نیرو از تولیدکنندگان برتر برق تجدیدپذیر کشور تقدیر کرد

  موضوع: وزیر نیرو با اشاره به اقدامات گسترده در بخش تولید و مدیریت انرژی طی ماه‌های اخیر در کشور گفت: جمهوری اسلامی ایران با وجود شیوع بیماری کرونا، کارنامه درخشانی در زمینه تولید و بهبود شاخص‌های برق و انرژی ارائه کرده است.
  تاریخ خبر: 4 شهریور 1399
  آیین تقدیر از تولیدکنندگان برق کشور عصر چهارشنبه ۲۷ شهریورماه با حضور وزیر نیرو برگزار شد.
  به گزارش دفتر روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان ساتبا، به منظور قدردانی از تلاش همکاران تولید برق در سراسر کشور جهت عبور از پیک برق ۹۹ مراسم تجلیل از تولیدکنندگان منتخب که در میان آنها ۵ نیروگاه بادی و خورشیدی نیز حضور داشتند، با حضور وزیر نیرو برگزار شد.
  این گزارش می‌افزاید: در این مراسم از سه نیروگاه بادی شرکت تولید انرژی‌های تجدیدپذیر مپنا، شرکت تولید نیروی سبز منجیل و شرکت تولیدی آرین مه‌باد و همچنین دو نیروگاه خورشیدی شرکت آفتاب ماد راه ابریشم و شرکت توسعه فراگیر جاسک و سولار انرژی آرکا با اهدای لوح قدردانی گردید.
  در آیین برگزاری این مراسم وزیر نیرو با اشاره به اینکه بخش انرژی‌های تجدیدپذیر حرکت نویی را شروع کرده است و امیدواریم در سایه همفکری و تعامل سایر بخش های وزارت نیرو، این حرکت ادامه یابد و انشالله بزودی شاهد صادرات برق تجدیدپذیر باشیم افزود: امیدواریم که در آینده بتوانیم از نتایج همکاری با بخش‌های خصوصی بویژه در بخش توسعه نیروگاه‌های تجدیدپذیر بیشتر بهره‌مند گردیم.
  شایان ذکر است نیروگاه‌های تجدیدپذیر با حداکثر تولید در ساعت‌های پیک شبکه، از ضریب آمادگی بالایی برای کاهش بار شبکه سراسری برق برخوردارند.

  Leave a comment

  Your email address will not be published.