رئیس جدید پژوهشگاه نیرو معرفی شد/ قاضی زاده عضو هیئت مدیره توانیر شد.

  انجمن

  رئیس جدید پژوهشگاه نیرو معرفی شد/ قاضی زاده عضو هیئت مدیره توانیر شد.

  موضوع: “رضا اردکانیان” وزیر نیرو در جلسه امروز شورای معاونان این وزارتخانه، با صدور حکمی رئیس جدید پژوهشگاه نیرو منصوب و از تلاش‌های “محمدصادق قاضی زاده” در زمان تصدی این سمت قدردانی کرد.
  تاریخ خبر: 3 اذر ماه 99
  “رضا اردکانیان” وزیر نیرو در جلسه امروز شورای معاونان این وزارتخانه، با صدور حکمی “احد ضابط” را به عنوان رئیس پژوهشگاه نیرو منصوب و از تلاش‌های “محمدصادق قاضی زاده” در زمان تصدی این سمت قدردانی کرد.
  حکم احد ضابط در چارچوب برنامه‌های ابلاغی وزیر نیرو در خصوص اعمال فرآیند شایسته‌گزینی به عنوان معیار اصلی انتخاب و انتصاب صادر شده است.
  وزیر نیرو در حکم انتصاب ضابط تاکید کرده است: ملاک قرار دادن منشور حقوق شهروندی به ویژه در حوزه‌های مرتبط با حقوق عمومی، توجه به حفاظت از محیط زیست در برنامه ریزی‌ها و سیاست‌گذاری‌ها، اعمال اولویت ویژه بر استقرار دولت الکترونیک و به کارگیری هر چه بیشتر جوانان و بانوان شایسته در سطوح مختلف اداری جزو اولویت‌های عمومی و مواردی از جمله ایفای نقش کلیدی در زیست بوم نوآوری وزارت نیرو، تمرکز بر افزایش پیوند بین پژوهش تصمیم‌گیری و اجرا در بخش برق و انرژی از طریق توسعه فعالیت‌های پژوهشی و فناوری، ایجاد مرجعیت مدیریت دانش حوزه برق و انرژی و ایجاد شبکه متخصصین و اصلاح ساختار پژوهشگاه با هدف افزایش کارآمدی، ارتقای کیفیت و مشتری‌مداری به عنوان اولویت‌های تخصصی مد نظر قرار گیرد.
  محمدصادق قاضی‌زاده نیز با صدور حکمی از سوی محمدحسن متولی‌زاده مدیرعامل توانیر به عنوان عضو هیئت مدیره شرکت توانیر منصوب شد.

  Leave a comment

  Your email address will not be published.