رفع ۱۰۰۰ مگاوات کمبود برق با صرفه جویی در ادارات

  خانم علینژاد

  رفع ۱۰۰۰ مگاوات کمبود برق با صرفه جویی در ادارات

  معاون هماهنگی توزیع توانیر در جلسه صنعت برق خوزستان، بعد تاکید بر صرفه جویی برق در دستگاه های اجرایی در زمینه ماینرهای غیرمجاز گفت: در این زمینه وزارت کشور و وزارت اطلاعات پای کار آمده است و در برخی استان‌ها کمیته‌هایی برای مقابله با فعالیت و جمع‌آوری ماینرهای غیرمجاز با ریاست مدیرکل امنیتی استانداری تشکیل شده است.
  غلامعلی رخشانی مهر در جلسه صنعت برق خوزستان که با حضور معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی و استاندار خوزستان برگزار شد، با بیان اینکه هزار مگاوات از کمبود برقی که وجود دارد در ادارات دولتی قابل مدیریت است، گفت: لازم است در دستگاه‌های اجرایی این میزان صرفه‌جویی را انجام دهیم.
  معاون هماهنگی توزیع توانیر با بیان اینکه فعالیت و استخراج غیر قانونی رمز ارز‌ها (بیت کوین) در کشور مردم را آزار می‌دهد، اظهار کرد: در این زمینه وزارت کشور و وزارت اطلاعات پای کار آمده است و در برخی استان‌ها کمیته‌هایی برای مقابله با فعالیت و جمع‌آوری رمز ارز‌ها با ریاست مدیرکل امنیتی استانداری تشکیل شده است.
  وی گفت: از استاندار خوزستان درخواست داریم تا این کمیته را در خوزستان و با ریاست مدیرکل امنیتی استانداری مانند سایر استان‌های کشور تشکیل دهد تا نسبت به جمع‌آوری این رمز ارز‌ها در خوزستان اقدام شود.
  رخشانی مهر خاطرنشان کرد: ظرفیت رمز ارز‌ها در کشور ۵۰۰ مگاوات است که باید نسبت به جمع‌آوری آن‌ها اقدام شود.
  منبع: برق نیوز

  Leave a comment

  Your email address will not be published.