پروژه‌های “داشبورد” و “پنجره”، پروژه‌های آتی ساتکاب

  خانم علینژاد

  پروژه‌های “داشبورد” و “پنجره”، پروژه‌های آتی ساتکاب

   پروژه‌های «ساز و کاری» ساتکاب در حوزه صنعت آب و برق، با استفاده از ظرفیت نخبگان و شرکت‌های دانش بنیان، پس از عملیاتی ساختن “سامانه وندورلیست” و “سامانه یکپارچه بیمه های صنعت آب و برق” توسعه می یابد. پروژه‌های “داشبورد” و “پنجره” به عنوان پروژه‌های آتی «ساز و کاری» این شرکت به مرحله بهره‌برداری خواهند رسید.
  محمد، ولی علاءالدینی مدیرعامل شرکت مادر تخصصی ساتکاب، درباره حضور این شرکت در اجرای پروژه‌های مذکور گفت: استفاده مطلوب از ظرفیت شرکت‌های دانش بنیان و بخش خصوصی در صنعت آب، برق و آبفا، از جمله اولویت‌های شرکت ساتکاب در راستای حمایت از صنایع داخلی و توسعه صادرات به‌شمار می‌آید.
  وی با اشاره به اینکه تعداد زیادی کالای آب و برق مورد نیاز کشور با استفاده از ظرفیت نخبگان کشور اجرایی شده است، یادآور شد: افتتاح دو پروژه “سامانه وندورلیست” و “سامانه یکپارچه بیمه‌های صنعت آب و برق” توسط وزارت نیرو، در قالب اجرای پویش هر هفته الف ب ایران، با مسئولیت اجرایی ساتکاب در سال گذشته نیز با بهره گیری از توانمندی‌های نخبگان این حوزه عملیاتی شد.
  وی سامانه وندورلیست را بانک جامع اطلاعاتی شرکت‌های آب و برق معرفی کرد که از طریق آن تولید کنندگان محصولات آب و برق به معرفی محصولات خود پرداخته و علاوه بر آن، امکانِ ارزیابی محصول توسط کاربران، فرصت اظهار نظر در سایت ساتکاب و ایجاد فضای رقابتی و ارتقای کیفی آن محصولات نیز فراهم می‌آید.
  علاءالدینی همچنین ایجاد سامانه یکپارچه بیمه برای نخستین بار در صنعت آب و برق را، عاملی برای کاهش هزینه‌های مدیریت نشده ذکر و خاطرنشان کرد: با افتتاح این پروژه‌ها، بیمه ابنیه و سایر بخش‌ها نیز پس از بیمه درمان مشمول این طرح قرار خواهند گرفت.
  وی پروژه‌های “داشبورد” و “پنجره” را پروژه‌های آتی «ساز و کاری» شرکت ساتکاب عنوان کرد که به مرحله بهره‌برداری خواهند رسید.
  مدیرعامل شرکت ساتکاب، مدیریت جامع صنعت آب و برق در زمینه اطلاع رسانی در حوزه میزان مصرف آب و برق، میزان بارندگی، مدیریت منابع و آب زیرزمینی و بسیاری از اطلاعات جامع دیگر در حوزه آب و برق را از مشخصه‌های پروژه “داشبورد” دانست که پس از نهایی شدن، امکان بهره برداری از آن در سایت شرکت ساتکاب فراهم خواهد شد.
  منبع: برق نیوز

  Leave a comment

  Your email address will not be published.