لزوم تصويب تعرفه بحراني به عنوان سياست بازدارنده/ ضرورت آغاز نهضت بهينه سازي لوازم برقي مردم

  انجمن
  لزوم تصويب تعرفه بحراني به عنوان سياست بازدارنده/ ضرورت آغاز نهضت بهينه سازي لوازم برقي مردم

  لزوم تصويب تعرفه بحراني به عنوان سياست بازدارنده/ ضرورت آغاز نهضت بهينه سازي لوازم برقي مردم

  موضوع: مديرعامل توانير يكي از سياست هاي بازدارنده را لزوم تصويب تعرفه بحراني كه اكنون در هيئت دولت است عنوان کرد و گفت: تصويب سريعتر اين تعرفه كمك بسيار مهمي به كنترل و پايدار ماندن رشد بار است. همچنين آغاز نهضت بهينه سازي لوازم برقي مردم مي تواند علاوه بر پايدار ماندن رشد پيك بار، رونق صنايع داخلي و افزايش اشتغال زايي را نيز به دنبال داشته باشد.
  تاریخ خبر: 17 فروردین ماه
  محمدحسن متولي زاده در مراسم افتتاحيه نخستين پويش #هرهفته_الف_ب_ايران در سال ۱۴۰۰ كه با حضور وزير نيرو برگزار شده بود، سال ۱۴۰۰ را سالي بسيار مهم براي صنعت برق دانست و افزود: اين پروژهها در تمام استانها آغاز شده و شروع پويش در سال ۱۴۰۰ بيانگر اين نكته مهم است كه وزارت نيرو به تمام مردم كشور توجه دارد و تمام خدمات را در كل كشور توسعه ميدهد.

  وی سال ۱۳۹۹ را سالي بسيار سخت براي صنعت برق برشمرد و افزود: سال گذشته تابستان بسيار گرمي را پشت سر گذاشتيم و در زمستان نيز از نظر تأمين سوخت نيروگاه ها با مشكل مواجه شديم، اما با عنايت خداوند و تلاش همكاران سالي پرافتخار را سپري كرديم.

  متولي زاده با بيان اينكه همكاران ما در بخش توزيع، هم در بخش سازوكار و هم در بخش ساخت و ساز پيشتاز بودند، گفت: سال ۱۴۰۰ نيز سال بسيار مهمي است و صنعت برق براي تحقق فرامين و دستورات مقام معظم رهبري آمادگي كامل دارد و اميدواريم با بودجه تعيين شده شاهد گام هاي موثري در صنعت برق باشيم. مديرعامل توانير اظهار اميدواري كرد: در سال جاري با بهره گيري از ظرفيتهاي قانون بودجه، شاهد ابعاد گسترده تري از خدمت رساني به شهركهاي صنعتي و همينطور مشتركان روستايي باشيم.

  مديرعامل توانير ادامه داد: تلاش براي پايدار ماندن و كنترل رشد بار از دو سال پيش انجام شده و امسال اين موضوع ادامه خواهد يافت. متولي زاده گفت: پايدار ماندن اين رشد و كنترل آن، علاوه بر نياز به اجراي سياست هاي تشويقي، نيازمند سياستهاي بازدارنده است كه بايد جدي گرفته شود.

  وي، يكي از سياست هاي بازدارنده را لزوم تصويب تعرفه بحراني كه اكنون در هيئت دولت است عنوان کرد و افزود: تصويب سريعتر اين تعرفه كمك بسيار مهمي به كنترل و پايدار ماندن رشد بار است.

  مديرعامل توانير، همچنين بر ضرورت آغاز نهضت بهينه سازي لوازم برقي مردم تاكيد كرد و گفت: آغاز اين طرح ميتواند علاوه بر پايدار ماندن رشد پيك بار، رونق صنايع داخلي و افزايش اشتغال زايي را نيز به دنبال داشته باشد.

  امروز سه شنبه و با حضور وزير نيرو نخستين پويش #هرهفته_الف_ب_ايران در سال ۱۴۰۰ با بهره برداري از پنج طرح بزرگ توزيع برق كشور در قالب هشت هزار و ۱۴۲ پروژه توسعه، احداث، اصلاح و بهينه سازي شبكه برق آغاز شد.

  Leave a comment

  Your email address will not be published.