بیستمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق برگزار می‌شود

  انجمن
  بیستمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق برگزار می‌شود

  بیستمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق برگزار می‌شود

  موضوع: بیستمین نمایشگاه تخصصی بین‌المللی صنعت برق و شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران با حضور جمعا ۲۷۵ شرکت داخلی و خارجی روز‌های ۲۳ تا ۲۶ دی ماه امسال در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برپا می‌شود.
  تاریخ خبر: 17 دی ماه 99
  در این نمایشگاه‌ها که با مجوز ستاد ملی مقابله با کرونا از ساعت ۹ تا ۱۷ هر روز دایر خواهد بود، تمامی ضوابط، شرایط و تمهیدات لازم برای پیشگیری از ابتلا به کرونا پیش‌بینی شده است.
  بیستمین نمایشگاه تخصصی بین‌المللی صنعت برق ایران که از ۲۳ تا ۲۶ دی ماه و با حضور ۲۰۰ شرکت داخلی و خارجی در تهران آغاز به کار خواهد کرد.
  این نمایشگاه با حضور یک شرکت خارجی و ۱۹۹ شرکت داخلی در وسعت ۸۰۰ متر مربع که شامل ۱۲ هزار و ۹۴۵ متر مربع فضای سرپوشیده داخلی و ۱۲ متر مربع فضای سرپوشیده خارجی است، از ساعت ۹ تا ۱۷ دایر خواهد بود.
  در این نمایشگاه، کالا‌هایی در بخش‌های روشنایی، گروه سیم و کابل، تابلوسازان، تجهیزات برقی، اتوماسیون و سیستم‌های ابزار دقیق، خطوط انتقال، کارفرما، مشاوران و پیمانکاران عرضه خواهد شد.
  همچنین شانزدهمین نمایشگاه تخصصی بین‌المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران با حضور ۷۵ شرکت داخلی روز‌های ۲۳ تا ۲۶ دی ماه دایر خواهد شد.
  در این نمایشگاه که شامل ۲۴۰۰ متر مربع فضای سرپوشیده داخلی و ۱۰۰ متر فضای باز است، کالا‌هایی در بخش‌های لوله و اتصالات پلیمری، تصفیه، فیلتراسیون و آب شیرین‌کن، لوله و اتصالات و شیرآلات، کارفرما، مشاوران، پیمانکاران، اتوماسیون و سیستم‌های ابزار دقیق، سیستم‌های اندازه‌گیری و تجهیزات آزمایشگاهی و آب و فاضلاب، تجهیزات صنعتی، لوله و اتصالات به نمایش گذاشته می‌شود.
  بازدید‌ها از این نمایشگاه فقط برای بازدیدکنندگان تخصصی و فعالان اقتصادی صنعت آب و برق بوده و برای عموم آزاد نیست.

  Leave a comment

  Your email address will not be published.