افزایش ۸ درصدی انرژی تحویلی به صنایع بزرگ

  خانم علینژاد

  افزایش ۸ درصدی انرژی تحویلی به صنایع بزرگ

  معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر گفت: صنایع به عنوان مولد کشور و بخش کشاورزی توانست مقدار قابل توجهی از انرژی تحویلی از شبکه برق را افزایش دهد و در سال گذشته نسبت به سال ۹۸، به میزان ۸.۱ درصد انرژی تحویلی به صنایع بزرگ بیشتر شده است.
  علی رخشانی مهر در آیین معارفه مدیرعامل شرکت توزیع برق شمال استان کرمان افزود: در سال جاری برنامه ریزی به گونه‌ای شکل گرفته تا بتوانیم در ادامه با برنامه‌های نوین که همسو با کار‌های علمی دنیا در حوزه برق است، برای تامین برق پایدار و مطمئن مردم خدمت شایان انجام دهیم.
  وی تصریح کرد: به دلیل محدودیت‌ها در سال ۹۷-۹۸ تابستان با خاموشی‌هایی متوجه استان و کشور شد که در سال ۹۹ با همت و تلاش مجموعه صنعت برق کشور این آرامش قابل توجهی در حوزه خدمات برق به مشترکین بازگشت.
  معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر بیان کرد: نزولات آسمانی در سال گذشته و بهار سال ۱۴۰۰ کاهش یافته و ۳۵ درصد ظرفیت آبی کشور نسبت به سال گذشته کمتر شده است.
  وی با بیان اینکه ظرفیت نیروگاه‌ها نسبت به سال گذشته سه هزار و ۵۰۰ مگاوات کاهش یافته است تاکید کرد: نیازمند یک تلاش و دقت بیشتر مجموعه صنعت برق استان است برای اینکه بخش تامین و توزیع برق دچار خدشه نشود.
  رخشانی مهر گفت: با انتصاب مدیرعامل جدید، انتظار می‌رود تا با حضور یک مدیر کارآمد و با تجربه فصل نوین خدمات رسانی در حوزه شمال استان با حرکت به سمت توسعه و تحول شتاب بیشتری پیدا کند.
  مدیرعامل جدید شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان تاکید کرد: مهم‌ترین هدف شرکت توزیع نیروی برق شمال استان بطور حتم خدمات رسانی سریع و دقیق باهدف ارتقای رضایتمندی مشترکین برق است.
  محمد سلیمانی ساردو با اشاره به برنامه‌های خود بر حفظ سلامت اداری کارکنان افزود: نیروی انسانی یک سازمان سرمایه مجموعه است و ساماندهی نیرو‌های انسانی براساس قانون و با توجه به نیاز واحد‌های مختلف اداری را ازاهم برنامه‌های خود ذکر کرد.
  وی تاکید کرد: از تمامی ظرفیت‌های نیروی انسانی برای توسعه صنعت برق در این استان استفاده کرده و این نیرو‌ها باید به شکلی ساماندهی شوند که برای شرکت مثمرثمر باشند. در این آیین محمد سلیمانی ساردو به عنوان میرعامل شرکت توزیع برق شمال استان کرمان منصوب شد.
  منبع: ایرنا

  Leave a comment

  Your email address will not be published.